Ambasadori Donald Lu tregon se kush i trembet Reformës në Drejtësi

Publikuar tek: politike, më 18:53 22-12-2015 Ambasadori Donald Lu tregon se kush i trembet Reformës në Drejtësi

Ambasadori Amerikan Donald Lu thotë se do të gjendet një mënyrë për të prishur pushimet me qëllim që Reforma në Drejtësi të miratohet në pranverë.

Duke komentuar një nga reformat më të rëndësishme, Ambasadori Amerikan Lu ka thënë se kësaj reforme i tremben njerëzit e pushtetshëm që kanë frikë se do të humbasin të ardhurat e tyre të pista.

“Shpresoj që Reforma në Drejtësi të miratohet në pranverë. Njerëzit e pushtetshëm i tremben kësaj reforme pasi kanë frikë se do të humbasin të ardhurat e tyre të pista dhe tremben se do të shkojnë në burg”, tha Ambasadori amerkan.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizja Mjaft numëron premtimet e pambajtura të Ramës, nga 27 janë përmbushur plotësisht vetëm 4
Basha krahason furrat e Aushvicit me bunkerin e Tiranës: Imagjinoni çdo t’i kishin bërë Ramës izraelitët »
Article Logic
Execution time: 0.0043630599975586
array(1) { ["section"]=> string(72) "ambasadori-donald-lu-tregon-se-kush-i-trembet-reformes-ne-drejtesi-28358" }