Ambasadori Italian dorën në bel modeles shqiptare, ndihet i tunduar nga Aurela?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:58 08-07-2015 Ambasadori Italian dorën në bel modeles shqiptare, ndihet i tunduar nga Aurela? Aurela Hoxha dhe Ambasadori italian Massimo Gaiani

Ambasadori Italian duket se është qefli jo vetëm për modën, por edhe për vajzat e modelet shqiptare. Eshtë Aurela Hoxha që ka botuar në instagramin e saj këtë foto, që flet më shumë se njëmijë fjalë.

E duket se ambasadori italian nuk i ka rezistuar dot tundimit, për ti vendosur dorën në bel Aurelës, duke e afruar më shumë nga vetja dhe sigurisht i ndjerë i përkëdhelur nga afrimi i vajzës bukuroshe shqiptare.

Në ambasadë organizohen shumë evente nga Massimo Gaiani. Madje veç atyre politike, edhe atyre për modën. Por duket se me këtë foto, ambasadori nuk ka harruar të tregojë se sa shumë e do të bukurën shqiptare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028124094009399
array(1) { ["section"]=> string(83) "ambasadori-italian-doren-ne-bel-modeles-shqiptare-ndihet-i-tunduar-nga-aurela-15604" }