Ambasadori Lu flet për sulmin ndaj Klodiana Lalës: Tregimi i së vërtetës po frikëson zyrtarët e korruptuar

Publikuar tek: aktualitet, më 22:58 13-09-2018 Ambasadori Lu flet për sulmin ndaj Klodiana Lalës: Tregimi i së vërtetës po frikëson zyrtarët e korruptuar Klodiana Lala

I ftuar mbrëmjen e sotme në studion e emisionit Real Story të Sokol Ballës, Ambasadori Donald Lu ka komentuar dhe sulmin me breshëri plumbash ndaj banesës së prindërve të Klodiana Lalës.

“Ajo që ata po bëjnë tani, tregimi i së vërtetës mbi krimin dhe korrupsionin në këtë vend është dicka që i frikëson kriminelët dhe zyrtarët e korruptuar”, ka thënë Donald Lu.

Gjithashtu ai ka shtuar se ajo është një ngjarje shumë e turpshme, aspak shqiptare dhe tërësisht kundër zakoneve tona.

“Të sulmosh fëmijët dhe prindërit e kësaj gazetareje në krevatet e tyre duke fjetur ... cili kriminel patetik mund ta bënte këtë veprim”, ka shtuar ai.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama apo Berisha, kush e fiton betejën e shikueshmërisë në rrjetet sociale (Statistikat)
Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme »
Article Logic
Execution time: 0.019941091537476
array(1) { ["section"]=> string(112) "ambasadori-lu-flet-per-sulmin-ndaj-klodiana-lales-tregimi-i-se-vertetes-po-frikeson-zyrtaret-e-korruptuar-134240" }