Ambasadori Lu “zhvishet” nga kostumi zyrtar, ja ku po e kalon të dielën bashkë me familjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:44 03-09-2017 Ambasadori Lu “zhvishet” nga kostumi zyrtar, ja ku po e kalon të dielën bashkë me familjen

Ambasadori i SHBA Donald Lu këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë së bashku me familjen në qytetin e bukur të Shkodrës.

Siç shihet dhe në fotot e shkrepura Lu së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët, kanë drekuar në një piceri në këtë qytet.

Si fundjavë që është, Lu është “zhveshur” nga kostumi zyrtar, ndërkaq duket tepër sportiv dhe i gëzuar në këtë drekë të këndshme familjare.

Screenshot_11_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021698951721191
array(1) { ["section"]=> string(93) "ambasadori-lu-zhvishet-nga-kostumi-zyrtar-ja-ku-po-e-kalon-te-dielen-bashke-me-familjen-91027" }