Ambasadorja e Holandës promovon turizmin, ç’thonë gazetat gjermane për Shqipërinë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:12 20-01-2018 Ambasadorja e Holandës promovon turizmin, ç’thonë gazetat gjermane për  Shqipërinë (FOTO)

Ambasadorja e Holandës e akredituar në Shqipëri, Dewi Van De Weerd ka postuar faqet e para të gazetave gjermane, të cilat promovojnë turizmin në Shqipëri.

Ajo u bën thirrje të gjithë të huajve që të njihen nga afër me vlerat kulturore dhe turistike që ofron Shqipëria, ndërsa i referohet edghe shkrimeve të gazetave gjermane për vendin tonë.
“Pushimet në Shqipëri janë të nxehta, të promovuara në faqen e parë të gazetave gjermane. Në të vërtetë, miqtë e mi që vizitojnë Shqiëprinë e duan të gjithë. Turizmi është gjithashtu i gjithëanshëm dhe shërben për tu u njohur më mirë me njëri-tjetrin”, shkruan ambasadorja holandeze.

 ambasadorja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028340101242065
array(1) { ["section"]=> string(92) "ambasadorja-e-holandes-promovon-turizmin-c-thone-gazetat-gjermane-per-shqiperine-foto-107268" }