Ambra Meda publikon foton me shenjat në trup dhe emocionon fort me një mesazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:49 03-08-2015 Ambra Meda publikon foton me shenjat në trup dhe emocionon fort me një mesazh Ambra Meda

Nuk besojmë se ka nevojë për prezantim vajza që frymëzoi gjithkënd me forcën e saj për të luftuar deri në fund sëmundjen e kancerit. Sot, Ambra Meda ka surprizuar dhe emocionuar sërish ndërsa ka postuar këtë foto me një mesazh shumë të fortë e optimist.

“E di, kam shume shenja ne trup qe ne sy te disave mund te ngjajne keq por nuk me pengojne te marr fryme,jetoj,gezoj me familjen e me ata qe dua te kem perreth.

Nuk me pengojne te arrij suksesin qe kam enderruar madje keto shenja me bejne shume krenare per veten dhe luften qe fitova me jeten.Problemet e tilla shendetesore te pjekin mendjen dhe te bejne te kuptosh se ne jete kenaqesia me e madhe nuk eshte te kesh nje trup perfekt por te jeshe njeri i mire ne shpirt ne rradhe te pare.

Motoja ime eshte:

Jeto,buzeqesh,udheto,vishu bukur,perqafo mamin,dike qe do...bej fitness,dil bej ate qe te gezon e ben TY te ndihesh mire.

Gjithcka ndodh per nje arsye,si dhe cdo gje ka anen pozitive e negative.Ti merr anen pozitive e lere lumturine te mbysi dhimbjen.Lere optimizmin te mbys pesimizmin dhe jeta jote do jete me e bukur dhe ti vete do ndihesh me mire.Çdo moshe ka arsye per te qene i lumtur.JETO! “, bën apel Ambra Meda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038204908370972
array(1) { ["section"]=> string(83) "ambra-meda-publikon-foton-me-shenjat-ne-trup-dhe-emocionon-fort-me-nje-mesazh-17620" }