Ameli mbush 1 vjeç, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani më të lumtur se kurrë. Dedikime plot emocion vajzës dhe Shqipërisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:30 28-11-2016 Ameli mbush 1 vjeç, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani më të lumtur se kurrë. Dedikime plot emocion vajzës dhe Shqipërisë

Ameli, vajza e këngëtarëve të njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani mbush sot 1 vjeç.

Të emocionuar ata i urojnë ditëlindjen vajzës dhe për herë të parë publikojnë foton e saj.

Ata festojnë dy festa të rëndësishme në të njejtën ditë, ditëlindjen e vajzës dhe festën e Pavarësisë dhe e quajnë këtë si ditën më të bukur të vitit.

“Miremengjes Shqiperi!
Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndersa ti plot 104! Ne urojme me gjithe zemer qe ajo te jetoj nje jete te lumtur e nje dite, si ty te festoje 104 vjetorin e saj, ndersa ti, te jetosh ne perjetesi ..
Gezuar te gjithe shqipetareve!” shkruan Albani.

Ndëkohë vetëm pak minuta më vonë ka publikuar dedikimin plot dashuri edhe Miriam ku shkruan: 

“1 vit kaloi sikur te ishte 1 dite, dhe ende kur te shoh nuk me besohet qe je e vertete!
Ameli, te dua ne çdo rrahje te zemres time.
Ato rrahje qe vetem ti i ke ndjere e degjuar brenda meje ..
Gezuar Ditelindjen drita ime ❣️
Ti dhe babi jot jeni motivi qe cdo mengjes me ben te hap syte. "Do ju dua ne cdo jete, jeni parajsa qe me pret ..
Gezuar Shqiperia ime per plot 104 vite” Pavaresi??
Sot eshte dita me e bukur e vitit❣️".

mirjam1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021586894989014
array(1) { ["section"]=> string(122) "ameli-mbush-1-vjec-alban-skenderaj-dhe-miriam-cani-me-te-lumtur-se-kurre-dedikime-plot-emocion-vajzes-dhe-shqiperise-60894" }