Ami dhe Ermali mbajnë frymën në Abu Dhabi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 13-04-2016 Ami dhe Ermali mbajnë frymën në Abu Dhabi

Abu Dhabi në Emiratet e Bashkuara Arabe është destinacioni i çiftit simpatik e të dashur për publikun, Armarda Toska dhe Ermal Mamaqi.

Ata mesa duket kanë lënë angazhimet e tyre me biznesin për të kaluar çaste relaksi krah njëri-tjetrit.

Sakaq, nuk kanë munguar as fotot që dëshmojnë që çifti është duke kaluar momente vërtet të bukura.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030760049819946
array(1) { ["section"]=> string(47) "ami-dhe-ermali-mbajne-frymen-ne-abu-dhabi-37579" }