Ami, Ermali dhe Joeli na përshëndesin nga Barcelona

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:12 30-04-2016 Ami, Ermali dhe Joeli na përshëndesin nga Barcelona

Çifti i ka me pasion udhëtimet. E kemi fjalën për aktorin e njohur të humorit, Ermal Mamaqi dhe moderatoren bukuroshe Amarilda Toska.

Këtë herë ata kanë marrë me vete edhe Joelin e vogël dhe frymën e kanë mbajtur në Barcelonë.

Aty ata kanë vizituar kopëshin Zoologjik dhe duket se janë argëtuar pa masë.

“Gëzimi im”, shkruan Ami ndërsa ndan edhe këto foto për ndjekësit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15193319320679
array(1) { ["section"]=> string(56) "ami-ermali-dhe-joeli-na-pershendesin-nga-barcelona-39131" }