Ami shkon në tualetin e qendrës tregtare, ajo që gjen aty i habit të gjitha nënat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 17-05-2018 Ami shkon në tualetin e qendrës tregtare, ajo që gjen aty i habit të gjitha nënat (FOTO)

Ami dhe Ermali së bashku me Joelin dhe vogëlushen Sia ndodhen në Vjenë me pushime. Ami ka publikuar së fundmi një foto në Instastory dhe i ka habitur të gjitha nënat.

Në foto shfaqet paradhoma e një tualeti në një qendër tregtare ku ka vend të posaçëm për nënat që duan të ndërrojnë pelenat e fëmijëve të vegjël.

“Paradhoma e një tualeti normal në një qendër tregtare në Vienë”, shkruan Ami, teksa tregon një detaj të veçantë të  qendrave tregtare në Vjenë, për të gjitha nënat që janë jashtë shtëpisë dhe duan të ndërrojnë pelenat e fëmijëve. 

fffffffffffff.PNG

download_1.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marina feston ditëlindjen, ja urimi emocionues i Getit (FOTO)
Kënga e re e Butrintit, dedikim për Kiara Titon? »
Article Logic
Execution time: 0.022073030471802
array(1) { ["section"]=> string(92) "ami-shkon-ne-tualetin-e-qendres-tregtare-ajo-qe-gjen-aty-i-habit-te-gjitha-nenat-foto-121096" }