Amir Abrashi sfidon keq Xherdan Shaqirin që pas kësaj... mbetet duarkryq (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 13:04 04-07-2016

Futbollisti i kombëtares shqiptare Amir Abrashi, e ka sfiduar aq keq shqiptarin tjetër që luan për Zvicrën, Xherdan Shaqirin, saqë ky i fundit thjesht ka mbetur duarkryq.

Abrashi bën një hedhje spektakolare me kokë në det, ndërsa Shaqiri e shoqëron me sy dhe nuk lëviz as gishtin nga habia.

Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Blerim Dzemaili mbetet pa fjalë nga vrasja e Almirit 4 vjeçar
Uefa inspekton stadiumin “Loro Boriçi”: Punime cilësore, ndeshja e parë mund të luhet në gusht »
Article Logic
Execution time: 0.15511107444763
array(1) { ["section"]=> string(81) "amir-abrashi-sfidon-keq-xherdan-shaqirin-qe-pas-kesaj-mbetet-duarkryq-video-45482" }