Amos Zaharia flet pa dorashka: Do puthesha me një mashkull nëse më jepej në rol

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 19-05-2019 Amos Zaharia flet pa dorashka: Do puthesha me një mashkull nëse më jepej në rol

Aktori i njohur Amos Zaharia ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin 'Thumb' të Fatma Haxhialiut dhe Aulona Mustës.

Gjatë emisionit, aktori ka folur pa dorashka për jetën personale dhe atë profesionale.

I pyetur nëse do të puthte një mashkull brenda rolit në aktrim, Amos ka pohuar se nuk e ka problem ta bëjë një gjë të tillë.

'Jo nuk e kam problem, nëse është një vepër që i flet shoqërisë dhe është për të sensibilizuar popullin, është thjesht aktrim', tha ai, ndërsa dha një mesazh mjaft domethënës, teksa tregoi në fund të ditës çdo rol mbetet brenda kornizave të artit.

17634326_10212804901420406_7156498039188931867_n.jpg

images.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015994071960449
array(1) { ["section"]=> string(85) "amos-zaharia-flet-pa-dorashka-do-puthesha-me-nje-mashkull-nese-me-jepej-ne-rol-164860" }