Ana klithëse e protestës, gruaja nevojtare mbledh domatet e hedhura në qese

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:00 22-02-2016 Ana klithëse e protestës, gruaja nevojtare mbledh domatet e hedhura në qese

Kjo është ana klithëse e protestës së sotme organizuar nga të djathtët para Bashkisë së Tiranës.

Ata gjuajtën me vezë, domate, e karrota në drejtim të bashkisë dhe Agim Rexha ka kapur këtë moment ku një grua nevojtare ka mbledhur domatet në qese.

Fotoja po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale duke na treguar një tjetër të vërtetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022217988967896
array(1) { ["section"]=> string(80) "ana-klithese-e-protestes-gruaja-nevojtare-mbledh-domatet-e-hedhura-ne-qese-33247" }