Ana moderne e protestës, “selfie” me dy gishta dhe bunkerin e shkatërruar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:05 08-12-2015

Protesta e sotme e opozitës ka patur edhe anënë e saj ndryshe nga protesta të mëparshme. Qindra qytetarë nuk kanë nguruar që mes thirrjeve për rrëzimin e qeverisë të realizojnë ndonjë foto për “Facebook”.

Siç shihet edhe në video, një prej protestuesve, ka nxjerrë telefonin duke realizuar një “selfie” pranë bunkerit që po shpërthente në flakë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031734943389893
array(1) { ["section"]=> string(76) "ana-moderne-e-protestes-selfie-me-dy-gishta-dhe-bunkerin-e-shkaterruar-27256" }