Analisti i njohur shkrep një foto me Berishën në avion, sigurohet të theksojë se s’ka lidhje me politikën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:15 09-06-2017 Analisti i njohur shkrep një foto me Berishën në avion, sigurohet të theksojë se s’ka lidhje me politikën

Analistit të  njohur Ilir Kulla i ka rastisur të fluturojë në të njëjtin avion me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Kulla ka përfituar nga rasti për të shkrepur edhe këtë foto ndërsa sigurohet të theksojë se është jashtë politikës.

“Me Presidentin dhe Kryeministrin Dr. Sali Berisha në një foto miqësore jashte politikës”, shkruan Kulla.

Berisha dje ka udhëtuar drejt Budapestit, e mesa duket i njëjti destinacion ka qenë edhe për analistin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027935981750488
array(1) { ["section"]=> string(110) "analisti-i-njohur-shkrep-nje-foto-me-berishen-ne-avion-sigurohet-te-theksoje-se-s-ka-lidhje-me-politiken-81819" }