Anastacia fsheh biletat te Piramida, kush i gjen fiton…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:07 25-08-2015 Anastacia fsheh biletat te Piramida, kush i gjen fiton…

Këngëtarja Anastacia do të performojë për publikun shqiptarë mbrëmjen e sotme në stadiumin “Qemal Stafa”. Këngëtarja e njohur ka rezervuar edhe një surprizë për fansat e saj të shumtë në vendin tonë.

Disa bileta të koncertit janë fshehur pranë Piramidës në Tiranë dhe personat e parë që do t’i gjejnë do të munden të ndjekin falas koncertin e Anastacias.

“Hajde na gjeni Tirana! Kemi fshehur bileta të koncertit të sotëm në këtë zonë të qytetit. Personat e parë që do i gjejnë do vijnë në shfaqjen e mbrëmjes”, shkruan këngëtarja në instagram ndërsa poston këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02397084236145
array(1) { ["section"]=> string(59) "anastacia-fsheh-biletat-te-piramida-kush-i-gjen-fiton-19157" }