Anastas Angjeli gjithë qejf ‘’ndez motorët’’ por e bëjnë ‘’për një lek’’ (BISEDA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:00 05-09-2016 Anastas Angjeli gjithë qejf ‘’ndez motorët’’ por e bëjnë ‘’për një lek’’ (BISEDA)

Anastas Angjeli, ish-ministri i Financave dhe deputet i PS-së për Gjirokastrën konstaton gjithë gjithë qejf se ‘’PS-ja po ndez motorët’’ por komentuesi e bën ‘’për një lek’’.

‘’Shtabi drejtues i PS Elbasan "ndez motorët" për vazhdimin e riorganizimit të PS dhe parapërgatitjen për zgjedhjet elektorale të vitit 2017.’’, shkruan me gëzim Angjeli, por komenti që merr mbrapsht nga komentuesi është vërtet i papritur.

‘’Rregullove elektoratin socialist në Gjirokastër dhe ngeli elektorati i Elbasanit’’, i vjen Angjelit e papritur qesëndisja.

‘’Çar motora ndez shtabi I PS-së të Elbasanit, rregullove elektoratin socialist në Gjirokastër dhe ngeli elektorati i Elbasanit. Ju jeni Rilindja e funeralit, ju jeni Rilindja e vdekjes, zhdukuni nga Parlamenti se ngelët, u plakët, dolët në pension, në vend që të lini njerëz të rinj, akoma do kandidoni prapë. Turp! Ngeli akoma Shqipëria me 3 parti të konsumuara ju pamë për 26 vjet, ty dhe të gjithë si ti, se çfarë bëtë’’, i shkruan komentuesi më gjerësisht.

anastasangjelikomentuesioki.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021338939666748
array(1) { ["section"]=> string(77) "anastas-angjeli-gjithe-qejf-ndez-motoret-por-e-bejne-per-nje-lek-biseda-51949" }