Anastasia mbërrin në Rinas sheh TV: Interesohet për këncimtaren apo gazetaren?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:39 25-08-2015 Anastasia mbërrin në Rinas sheh TV: Interesohet për këncimtaren apo gazetaren? Anastasia ne Aeroport mengjesin e sotem

Këngëtarja me famë botërore Anastasia mbërriti në aeroport mëngjesin e sotëm për të qenë present në koncertin pasdite që do të mbahet në Qemal Stafa, nën kujdesin e kryeministrit Edi Rama. 

E veshur thjesht, me pantallona të zeza, një bluzë të zezë me mëngë të gjata, me pak taka e flokët të mbledhura bisht, këngëtarja me famë botërore, sheh nga ekrani i TV, ku shfaqet emisioni Da’Sara në A1 Report dhe që gazetarja, e cila pak ditë më parë është bërë nënë, është duke intervistuar Kallashin.

E pra, vetë Anastasia ka ngulur sytë në TV e ndoshta duke pyetur veten se ç’lloj këngëtare apo balerine është ajo që po intervistohet në TV. Fundja, ka kuriozitet për Shqipërinë, aq më tepër që do të jetë në një koncert live. Ajo që nuk kuptohet është nëse po interesohet më shumë për kërcimtaren, apo për Dasarën?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03022313117981
array(1) { ["section"]=> string(82) "anastasia-mberrin-ne-rinas-sheh-tv-interesohet-per-kencimtaren-apo-gazetaren-19114" }