Andi Bushati dhe e dashura e tij hipur mbi mushka, zbulohen FOTOT nga fundjava pikante e çiftit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:24 26-12-2016 Andi Bushati dhe e dashura e tij hipur mbi mushka, zbulohen FOTOT nga fundjava pikante e çiftit

Analisti i njohur Andi Bushati dhe partnerja e tij Balina Bodinaku kanë kaluar një fundjavë ndryshe nën shoqërin e njëri-tjetrit.

Çifti është nisur me mushka drejt malit të shenjtë të Tomorrit, një nga malet më madhështore të Shqipërisë.

Sportivë, të veshur trashë dhe të buzëqeshur... Kështu shfaqen në këto foto dy personazhet e njohur të cilët duket se e kanë shijuar më së shumti këtë udhëtim me grupin e "Albania Rafting".

 

andi.jpg

andi1.jpg

andi2.jpg

andi3.jpg

andi4.jpg

andi5.jpg

amdi6.jpg

andi6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I jep fund beqarisë këngëtari dhe djali i gazetarit të njohur shqiptar, FOTOT nga CEREMONIA
Bojken Lako reagon për herë të parë pas humbjes së të atit, i shkruan hapur gazetari për atë që pa dje me sytë e tij »
Article Logic
Execution time: 0.025446176528931
array(1) { ["section"]=> string(100) "andi-bushati-dhe-e-dashura-e-tij-hipur-mbi-mushka-zbulohen-fotot-nga-fundjava-pikante-e-ciftit-63811" }