Andi Bushati dhuratë unazë me diamante të fejuarës Balina Bodinaku (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 23-04-2016 Andi Bushati dhuratë unazë me diamante të fejuarës Balina Bodinaku (Fotot)

Prej më shumë se 6 vitesh ata kanë një histori dashurie mjaft interesante.

Tashmë nuk është sekret që prezantuesja Balina Bodinaku dhe gazetari Andi Bushati janë në një lidhje dashurie. Këtë herë ata vendosën që ditëlindjet e tyre respektive ti festojnë në një tur, i cili ka zgjatur plot 10 ditë.

Udhëtimi i tyre nisi në Romë për të vijuar më pas me etapa të tjera. Këto detaje i ka servirur vetë Balina në Instagram ku ka postuar foto të ndryshme e mes tyre edhe dhuratën që i ka bërë Bushati, një unazë të rrethuar nga gurë bojëqielli. (Mapo)

balina_1461437863-6158268.JPG

v2_1461437870-5307244.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Viola Spiro nuk e fsheh dot më të dashurin, publikohen fotot e çiftit
Njihuni me biokimisten 19 vjeçare të Arian Çanit, gjirokastritja që do t’ua marrë mendtë me sytë e bukur »
Article Logic
Execution time: 0.020724058151245
array(1) { ["section"]=> string(78) "andi-bushati-dhurate-unaze-me-diamante-te-fejuares-balina-bodinaku-fotot-38494" }