Andi Bushati nuk i shpëton “Portokallisë”, analisti ironizohet në show-n e humorit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:25 20-10-2015

Analisti Andi Bushati nuk i ka shpëtuar ironisë së show-t të humorit “Portokalli”. Bushati është i imituar si zoti Leshvenja në skeçin e drejtoreshës së Tatimeve me analistët.

Personazhi i Leshvenjës është pritur mirë nga publiku, i cili e ka duartrokitur gjatë spektaklit.

Gjithashtu, në skeç janë imituar analisti Fatos Lubonja, gazetari Blendi Fevziu dhe sigurisht drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029443979263306
array(1) { ["section"]=> string(85) "andi-bushati-nuk-i-shpeton-portokallise-analisti-ironizohet-ne-show-n-e-humorit-23586" }