Andi Lila, futbollisti i Kombëtares shqiptare ka një mesazh për nënën, dhe një fotografi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 08-03-2016 Andi Lila, futbollisti i Kombëtares shqiptare ka një mesazh për nënën, dhe një fotografi Andi Lila me te emen dhe djalin

Andi Lila, futbollisti i kombëtares shqiptare që po shijon ende famën e golit të tij të fundit, dhe daljen në foto me të birin në fushën e futbollit, sot ka një tjetër mesazh për të dhënë. Këtë radhë, për 8 marsin, për nënën e tij. 

“Gëzuar festën e nënës” shkruan ai në rrjetet sociale, duke e shoqëruar këtë dedikim me një foto që e poston po vetë. Eshtë nëna e tij që mban në prehër nipin, (djalin e Andit) dhe vetë Andi që e ka përqafuar nënën.

Në fakt, për një nënë, nuk ka dhuratë më të bukur sesa dhurata që i bëjnë fëmijët me trashëgimtarët e vegjël. Dhe Andi, ia dhuron këtë kënaqësi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024066925048828
array(1) { ["section"]=> string(92) "andi-lila-futbollisti-i-kombetares-shqiptare-ka-nje-mesazh-per-nenen-dhe-nje-fotografi-34540" }