“Andi Lila show”, kjo intervistë do ju shkrijë së qeshuri (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:23 13-10-2015

Aftësitë e tij si futbollist tashmë ia njohim të gjithë Andi Lilës, por deri më sot nuk e kishim njohur atë si gazetar.

Gjatë kthimit nga Armenia për në Shqipëri, Lila ka vendosur të zëvendësojë për pak momente Dritan Shakohoxhën, duke i marrë atij mikrofonin dhe më pas ka intervistuar të gjithë futbollistët që ndodheshin në avion.

Gjatë kësaj “interviste” nuk kanë munguar batutat mes kuq e zinjve shqiptarë. 

Lexo edhe: 12-0 humbja më e madhe e kuq e zinjve në histori, viti 2002 i tmerrshëm për Kombëtaren

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024049997329712
array(1) { ["section"]=> string(66) "andi-lila-show-kjo-interviste-do-ju-shkrije-se-qeshuri-video-23055" }