Andrra Destani me forma perfekte pas lindjes (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:08 08-08-2016 Andrra Destani me forma perfekte pas lindjes (FOTO)

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, ka arritur linjat e mëparshme, dy muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Ansit.

Andra pati fituar disa kile të tepërta gjatë shtatzënisë, por tashmë, ajo ka arritur të rifitojë linjat e dikurshme. Modelja duket tepër e ëmbël dhe në formë.

andra_destani.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037616968154907
array(1) { ["section"]=> string(55) "andrra-destani-me-forma-perfekte-pas-lindjes-foto-49135" }