Anëtarët e KQZ: Denar Biba po bën regjistrime nul dhe të pavlefshme

Publikuar tek: barometri, më 07:31 02-05-2017 Anëtarët e KQZ: Denar Biba po bën regjistrime nul dhe të pavlefshme

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017822980880737
array(1) { ["section"]=> string(72) "anetaret-e-kqz-denar-biba-po-ben-regjistrime-nul-dhe-te-pavlefshme-77130" }