Anëtarit të PD i bllokojnë llogarinë, miku i tij gazetar: Nuk është e vështirë për t’u kuptuar nga ka ardhur sulmi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:31 04-07-2017 Anëtarit të PD i bllokojnë llogarinë, miku i tij gazetar: Nuk është e vështirë për t’u kuptuar nga ka ardhur sulmi

“Fytyra e PD-së sot...” Kështu shkruan spikeri i lajmeve Bledian Koka ndërsa publikon këtë foto të anëtarit të PD, Julian Deda, një nga zërat anti-Basha.

Koka thotë se aktorit i është bllokuar llogaria në Facebook si pasojë e një “sulmi të urdhëruar”.

KOMENTI I BLEDIAN KOKËS:

Miq ky eshte telefoni personal i Julian Dedes. Ka 3 dite qe llogaria e tij personale ne Facebook eshte e bllokuar dhe eksperte thone qe kjo ka ndodhur si pasoje raportiveve te panumerta qe i jane bere kesaj faqje gjate diteve te fundit.

Nuk eshte e veshtire per tu kuptuar se nga ka ardhur sulmi dhe kush e ka urdheruar. Nen urdherat e drejtuesit te "tokes se shenjuar", fjala e Julit duhej ngrire qofte edhe per disa dite, per disa ore apo disa minuta. Juli dhe une kemi replikuar ne 4 vitet e fundit cdo dite, cdo ore, cdo minute me llogarite e panumerta te Rilindjes, por ne keto 4 vjet kurre nuk kemi patur nje sulm te tille. Kur mendonim se i kishim pare te gjitha, realisht skishim pare asgje. Kur mendonim se meritonim te pakten nje fije respekt, thjeshte po marrim mbrapsh shume balte, balte dhe sefundmi edhe raportime per te mbyllur gojen. Baltaxhinjte me balte nuk ia mbyllin dot gojen Juli, mua jo e jo... Ne e kemi qellim vetvete te verteten, ata kane balten...si dje, si sot, si neser!
p.s...per gjithçka tjeter ka servile pa fund...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018813133239746
array(1) { ["section"]=> string(118) "anetarit-te-pd-i-bllokojne-llogarine-miku-i-tij-gazetar-nuk-eshte-e-veshtire-per-t-u-kuptuar-nga-ka-ardhur-sulmi-84957" }