Angela Martini më e dashuruar se kurrë, i dashuri i saj publikon foto romantike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:09 08-11-2016 Angela Martini më e dashuruar se kurrë, i dashuri i saj publikon foto romantike

Modelja shqiptare Angela Martini dhe i dashuri i saj Dragos Savulesku shfaqen më të dashuruar se kurrë.

Dragos ka publikuar një foto tejet romantike në llogarinë e tij në ‘Instagram’ gjatë qëndrimit të tyre në Londër ku bashkangjitur saj shkruan: “Momente të lumtura”.

Në këtë foto Angela dhe Dragos shfaqen në shkallët e hotelit teksa modelja i dhuron një puthje të dashurit të saj.

angela1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024568796157837
array(1) { ["section"]=> string(84) "angela-martini-me-e-dashuruar-se-kurre-i-dashuri-i-saj-publikon-foto-romantike-58837" }