Angela Martini midis modeleve ekzotike, risjell markën me bikinit e saj “AM"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:39 04-05-2015 Angela Martini midis modeleve ekzotike, risjell markën me bikinit e saj  “AM

Angela Martini ka risjellë brandin e saj “Bikini Martini”. Modelja bukuroshe tregon në profilet e saj sociale se ka gati bikinit e sezonit Pranverë/Verë 2015.

Ngjyra, fizik i kuruar dhe pozicione të nxehta janë ato që na përçon Angela nëpërmjet fotove të setit fotografik. Në objektivin e aparatit nuk shihet vetëm Angela si modele, por edhe bukuroshe të tjera ekzotike që ngrenë temperaturat në këtë fillim sezoni me diell.

Fotot janë realizuar nga fotografi Fadil Berisha, ndërsa shihet se ka zgjedhur që të pozojë midis shkëmbinjve dhe detit pa na lokalizuar vendodhjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kendall Jenner fundjavë pasionante, fshin nga Instagrami fotot provokuese
Ja si u "veshën" në MET GALA Beyonce, Lopez e Kardashian »
Article Logic
Execution time: 0.11783790588379
array(1) { ["section"]=> string(79) "angela-martini-midis-modeleve-ekzotike-risjell-marken-me-bikinit-e-saj-am-10363" }