Angela Martini:Nuk jam e lidhur me Ardi Asllanin, jam “single”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:30 18-03-2015 Angela Martini:Nuk jam e lidhur me Ardi Asllanin, jam “single”

Bukuroshja modele Angela Martini ka reaguar pas thashethemeve në lidhje me një romancë të mundshme mes saj dhe stilistit Ardi Asllani. Ajo jo vetëm e ka mohuar këtë gjë por për më tepër ka pohuar se është “single”.

“Njerëz të mirë... Jo çdo njeri që takoj në jete duhet me padiskutim të kem një mardhënie me të, stilisti Ardi Asllani është një mik i ngushte i imi më të cilin kemi bashkëpunuar... Boll më... do t’ju lajmeroj vetë kur të zgjedh të mos jem single", ka shkruar Angela Martini në rrjetet sociale.

 Single Angela?! Epo të mos ankohen vajzat e tjera!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019629001617432
array(1) { ["section"]=> string(64) "angela-martini-nuk-jam-e-lidhur-me-ardi-asllanin-jam-single-6245" }