Angela Martini zbulon një anë tjetër të saj, sdo ta besoni... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:23 14-08-2016 Angela Martini zbulon një anë tjetër të saj, sdo ta besoni... (FOTO)

Angela Martini ka zbuluar një anë tjetër të saj, teksa ka postuar një foto me një maçoke bukuroshe duke ju thënë të gjithë fansave “Mirmëngjes”.  

Modelja ka dëshmuar që i do shumë macet.

Angela ka veshur një këmishë dhe ka ekspozuar shalët teksa mban maçoken në krahë.

Fansat e kanë kompimentuar për “look”-un si dhe për dashurinë që ka ndaj kafshëve. 

angela_martini.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02643084526062
array(1) { ["section"]=> string(68) "angela-martini-zbulon-nje-ane-tjeter-te-saj-sdo-ta-besoni-foto-49699" }