Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston më në fund mike ?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 18-01-2015 Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston më në  fund mike ?!

Gjatë  kalimit ne tapetin e kuq  nuk kanë  munguar surprizat, një  ndër  to ishte dhe ritakimi i Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston  .
Rivalet jane ritakuar pas  gjashtë vitesh për shkak te punës se tyre por Aniston ka shprehur se e ka lëne pas të kaluarën dhe ështeë përqëndruar tek e ardhmja dhe puna e tyre si aktore .


                  
‘’Filmi i saj është i mire dhe i  shkelqyer , mendoj se ka bere  nje pune te madhe’’,  ka thënë ajo për filmin e Angelines.


Te dyja akotoret kane pasur nominme , Jennifer eshte nominuar për aktoren me te mirë , ndërsa Angelina per filmin e saj ‘Unbroken’.


’Eshte e mërzitshme dhe dicka e kaluar , si një palë këpucë të vjetra prej lëkure . Le te blejme tani nje palë këpuce te reja shkëlqyese’’ – është shprehur Aniston


Duket se paqja midis tyre ka filluar , por se sa do të vazhdojë kjo mbetet per tu parë .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030318021774292
array(1) { ["section"]=> string(55) "angelina-jolie-dhe-jennifer-aniston-me-ne-fund-mike-843" }