Angelina Jolie, nuk i mban dot emocionet, flet për herë të parë për ndarjen nga Brad Pitt (Foto dhe Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:46 20-02-2017

Aktorja e njohur e Hollywood, Angelina Jolie ka folur për herë të parë në publik në lidhje me ndarjen e vështirë nga bashkëshorti i saj Brad Pitt dhe efektin që ka pasur tek gjashtë fëmijët e tyre.

Ylli i Hollywood është në Kamboxhia me fëmijët për të promovuar filmin e saj të ri dhe duket se heq dorë kur është pyetur për jetën e saj personale, gjatë një interviste për ‘BBC News’.

"Unë nuk dua të them shumë për këtë, përveç se kjo ishte një kohë shumë e vështirë. Por, ne jemi një familje dhe do të jemi gjithmonë një familje," tha Jolie teksa është emocionuar në mënyrë të dukshme shkruan ‘BBC’.

angelina1.jpgangelina2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026654958724976
array(1) { ["section"]=> string(108) "angelina-jolie-nuk-i-mban-dot-emocionet-flet-per-here-te-pare-per-ndarjen-nga-brad-pitt-foto-dhe-video-69299" }