Anglia në çerekfinale, mund me penallti Kolumbinë

Publikuar tek: sport, më 22:02 03-07-2018 Anglia në çerekfinale, mund me penallti Kolumbinë

Edhe përballja mes Anglisë dhe Kolumbisë është vendosur nga pika e penalltisë, pasi koha e rregullt u mbyll me rezultatin 1-1.

Pas mungesë së golave në dy pjesët shtesë, penalltitë kanë ndarë gjithçka. Kështu Kolumbia kthehet në shtëpi ndërsa Anglia do të përballet në çerekfinale me Suedinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ronaldo te Juventus, mediat në Spanjë: Arrihet marrëveshja
Mbyllet faza e 1/16, këto janë katër përballjet në çerekfinalen e Kupës së Botës »
Article Logic
Execution time: 0.018786191940308
array(1) { ["section"]=> string(55) "anglia-ne-cerekfinale-mund-me-penallti-kolumbine-126646" }