ANIJA që po ‘çmend’ turistët në Vlorë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:42 10-08-2018 ANIJA që po ‘çmend’ turistët në Vlorë (FOTOT) Anija Julka

Kjo është një anije e cila është kthyer në atraksion turistik.

Ajo merr turistët nga brigjet e Vlorës dhe i çon të eksplorojnë mbasë bregdetin e perlat më të bukura të Jugut për disa orë me radhë.

Biletat vajtje-ardhje janë me çmim shumë të arsyeshëm ndërsa për ata që duan edhe të ushqehen gjatë udhëtimit, ofrohen edhe paketa  që përfshin mëngjesin me leng frutash dhe tosta si dhe dreken ku mund të zgjidhni pjatat me peshk ose mish të freskët me garnitur).

Anija Julka ka renditur disa arsye se pse duhet ta zgjidhni:

-Udhetimin super komod ashtu si ne nje Jaht 
-Ambjentet luksoze pasi anija është prodhim i vitit 2018 
-Stabilitetin maksimal 5 herë më të lartë për shkak të strukturës katamaran
-Siguria maksimale për fëmijët pasi rrethimi është më 7 pika mbrojtjeje
-Mbrojtje nga dielli ne te dy katet dhe pike qëndrimi në katin VIP për ata që duan të shijojnë diellin gjatë udhetimit.
-Ushqimet e freskëta të restorantit në anije të cilat merrem gjithmonë para udhëtimit
-Ambiente të bollshme për të shijuar kërcime apo aktivitete përgjatë udhëtimit 

Kjo anije po rezulton tejet e suksesshme në Vlorë dhe ka aq shumë fluks sa tashmë po punon me disa orare.

Do ishte tejet pozitive nëse anije të kësaj natyre do vendoseshin kudo nëpër plazhet e Shqipërisë me qëllim eksplorimin e gjithçkaje të bukur që ofron natyra jonë bregdetare.

38820866_1813025842106626_5486618797047545856_n.jpg

38799981_1813026012106609_2599761429598830592_n.jpg

38757623_1813026032106607_2876037739239702528_n.jpg

38806868_1813026038773273_820854265575636992_n.jpg

38777288_1813026212106589_8487588347424800768_n.jpg

38752999_1813026105439933_8278360583263223808_n.jpg

38773915_1813026142106596_7587738251612389376_n.jpg38802844_1813025652106645_2104798042514259968_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023793935775757
array(1) { ["section"]=> string(48) "anija-qe-po-cmend-turistet-ne-vlore-fotot-130685" }