Anjeza Maja ka ditëlindjen, kolegia Dalina Buzi urim pikant: Të uroj dashuri, seks, e me këtë trup...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:41 21-11-2016 Anjeza Maja ka ditëlindjen, kolegia Dalina Buzi urim pikant: Të uroj dashuri, seks, e me këtë trup...

Dy gazetaret e njohura Mira Kazhani dhe Anjeza Maja, seksi, të shkujdesura, me kanatjere e tuta të shkurtra si dy mike të pandara nga njëra-tjetra.

Sot, ato kanë një arsye madhore për të festuar: Është ditëlindja e Anjeza Majës. Mikesha e saj, Mira e uron kështu, ndërkaq: “Me këtë qëndrim ‘serioz’ nise edhe një kapitull të ri. Gëzuar ditëlindjen shoqja e ditëve të mira dhe të vështira”.

Ka rënë në sy edhe urimi pikant i Dalina Buzit pëtr kolegen e saj. “Edhe 100 zemra...Të uroj shendet, dashuri, seks dhe qofsh esëll e me këtë trup deri në 100 haha”, shkruan Dalina.

Nuk ka munguar as urimi i Iva Tiços, Erla Mëhillit e plot personazheve të njohur të botës së ekranit.

sssss.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017945051193237
array(1) { ["section"]=> string(100) "anjeza-maja-ka-ditelindjen-kolegia-dalina-buzi-urim-pikant-te-uroj-dashuri-seks-e-me-kete-trup-60174" }