Anna e vogël i shkruan letër Ardit Gjebresë: Shumë dashuri por edhe disa gabime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:34 07-06-2016 Anna e vogël i shkruan letër Ardit Gjebresë: Shumë dashuri por edhe disa gabime

Sot moderatori i njohur Ardit Gjebrea mbush 52 vjeç dhe vajza e tij, e vogla Anna i ka shkruar një letër urimi, mbushur me shumë dashuri por edhe disa gabime drejtshkrimore që nuk i “falen” Annës duke ditur që është një nxënëse e shkëlqyer kolegji.

"I dashur babi,

U bëfsh 100 vjeç! Të dua pafund dhe do të të dua përgjithmonë. Nga Anna”, përmbyll vogëlushja që me këto fjalë ka prekur zemrat e të gjithëve dhe na ka bërë të harrojmë gabimet. 

ardit1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034393072128296
array(1) { ["section"]=> string(84) "anna-e-vogel-i-shkruan-leter-ardit-gjebrese-shume-dashuri-por-edhe-disa-gabime-42702" }