Anna ka ditëlindjen. Babai, Ardit Gjebrea: Beba ime përgjithmonë!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:27 26-01-2016 Anna ka ditëlindjen. Babai, Ardit Gjebrea: Beba ime përgjithmonë! Anna Gjebrea, duke marrë trëndafilat për ditëlindje

Anna, vajza e kant-autorit Ardit Gjebrea ka sot ditëlindjen. Dhe sigurisht që i pari prej të gjithëve ka qenë i ati i saj, Arditi që ka bërë urimin e parë, pasi e bija ka marrë një tufë me trëndafila rozë, shkruar sipër tyre ''Anna''.

‘’Beba ime përgjithmonë. Gëzuar ditëlindjen!’’, shkruan Arditi, teksa i ka publikuar edhe këtë foto brenda shtëpisë ku në sfond shihen kukullat e së bijës dhe jastëku i saj i preferuar.

Dhe sigurisht pas tij kanë vërshuar dhjetra komente nga miqtë e Arditit, për të uruar princeshën e bukur që mbush 7 vjeç. Më pas Arditi i ka përgatitur të bijës edhe një festë-surprizë në shkollën e saj.

arditgjebreaanatorta

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070219039916992
array(1) { ["section"]=> string(67) "anna-ka-ditelindjen-babai-ardit-gjebrea-beba-ime-pergjithmone-30949" }