Anri, Erioni dhe Ajola tre miq të pandarë. Komentuesit: Kryebashkiaku shumë me fat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:09 03-07-2015 Anri, Erioni dhe Ajola tre miq të pandarë. Komentuesit: Kryebashkiaku shumë me fat Anri Sala, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa

Piktori Anri Sala gjendet në Shqipëri dhe kryebashkiaku i ri i Tiranës Erion Veliaj si një mik i mirë me të nuk ka humbur rastin  për të bërë një “selfie”së cilës i është bashkuar edhe bashkëshortja Ajola Xoxa.

“Anri n’qytet. Arti shqiptar. Anri Sala”, shkruan Ajola dhe ndërkaq kanë pasuar komentet. Komentuesit pasi komplimentojnë bashkëshorten e Veliajt i shkruajnë se ai është një kryebashkiak me fat që i ka ata të dy.

“Me fat që keni njëri-tjetrin”, mundohet të “korrigjojë” një tjetër komentuese. Ndërsa nuk ka munguar as pëgjigja e Ajolës që i falenderon për fjalët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067941904067993
array(1) { ["section"]=> string(85) "anri-erioni-dhe-ajola-tre-miq-te-pandare-komentuesit-kryebashkiaku-shume-me-fat-15253" }