Anuloi martesën me të fejuarin, këngëtarja e njohur mban ende unazën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:27 27-01-2017 Anuloi martesën me të fejuarin, këngëtarja e njohur mban ende unazën (Foto)

Edhe pse u nda nga i fejuari dhe anuloi martesën, këngëtarja e njohur në mbarë botën, Mariah Carey vazhdon t’i mbajë bizhutë nga lidhja e dështuar.

Carey është ndarë nga ish i fejuari, James Packer, por ajo ende e vë unazën 35 karatëshe, madje ajo nuk heq as kur është me të dashurin e saj të ri, Brian Tanaka.

Ajo është fotografuar së bashku me të dashurin dhe fajzën e saj në Los Anxhelos dhe dukej mjaft e lumtur.

maria.jpgmaria1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029842138290405
array(1) { ["section"]=> string(78) "anuloi-martesen-me-te-fejuarin-kengetarja-e-njohur-mban-ende-unazen-foto-66813" }