Anxhela Peristeri kërcen për qejfin e vet në club-in e Tiranës: Shkova në shtrat me një ëndërr dhe u zgjova me... (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:19 16-11-2016

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri vjen kaq spontane dhe e lirshme në këtë video të publikuar nga mikesha e saj Dasara Karaiskaj.

Anxhela kërcen për qejfin e vet në një nga club-et e Tiranës ndërsa ka veshur një T-shirt që ka tërhequr mjaft vëmendje edhe për shkak të shënimit që mban brendashkruar.

“Shkova në shtrat me një ëndërr dhe u zgjova me këtë bluzë fantastike”, shkruhet në bluzën e këngëtares.

Për më tepër ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016047954559326
array(1) { ["section"]=> string(121) "anxhela-peristeri-kercen-per-qejfin-e-vet-ne-club-in-e-tiranes-shkova-ne-shtrat-me-nje-enderr-dhe-u-zgjova-me-video-59686" }