Anxhela Peristeri publikon këngën e re dhe zbulon surprizën e madhe për fansat (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:06 18-09-2018 Anxhela Peristeri publikon këngën e re dhe zbulon surprizën e madhe për fansat (VIDEO)

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka publikuar këngën e saj më të re me titullin “Shpirti ma di”, një baladë në bashkëpunim me Kledi Bahitin dhe ‘Threedots Production’.

Morëpo, përveç këngës së re e cila padyshim do pëlqehet shumë nga publiku Anxhela zbulon edhe një surprizë.

“Kënga ime më e re sapo doli! Ky është vetëm fillimi i një pune të jashtëzakonshme që do finalizohet me recitalin tim të parë në muajin nëntor”,-ka shkruar ajo në një postim në rrjetet sociale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Seldi flet për herë të parë për ndarjen nga Mimoza, ja ç’ndodhi mes tyre
Era Istrefi poston këtë foto, shihni si e quan motra e Rita Orës »
Article Logic
Execution time: 0.053838968276978
array(1) { ["section"]=> string(91) "anxhela-peristeri-publikon-kengen-e-re-dhe-zbulon-surprizen-e-madhe-per-fansat-video-134710" }