Anxhela Peristeri ‘reflekton’, zbuloni çfarë ka vendosur të bëjë në 17 vjetorin e karrierës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:22 24-10-2018 Anxhela Peristeri ‘reflekton’, zbuloni çfarë ka vendosur të bëjë në 17 vjetorin e karrierës Anxhela Peristeri, kengetare

Këngëtarja e njohur korçare Anxhela Peristeri ka vendosur që me rastin e 17 vjetorit të karrierës së saj të mbajë një koncert recital për fansat besnikë të këtyre viteve.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet rrjetit social Instagram.

“Karriera ime muzikore e 17-viteve në një reflektim të vetëm! Pas një pune disamujore me një super staf, shihemi me 15 nëntor’’, ka shkruar ajo pranë fotos.

Në një tjetër postim në vijim, Anxhela i ka pyetur adhuruesit e muzikës së saj se cila do të dëshironin të jetë kënga me të cilën do ta hapë koncertin dhe komentet kanë qenë nga më të ndryshmet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Vacation Mode', Whatsapp sjell risinë e fshehjes së bisedave
Skena erotike në ‘Dance with me’, debat për tubin në Klan (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.082524061203003
array(1) { ["section"]=> string(95) "anxhela-peristeri-reflekton-zbuloni-cfare-ka-vendosur-te-beje-ne-17-vjetorin-e-karrieres-138920" }