Anxhela Peristeri tregon momentin e sikletshëm: Rashë me të pasme, mu hap fustani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:31 08-11-2018 Anxhela Peristeri tregon momentin e sikletshëm: Rashë me të pasme, mu hap fustani

Anxhela Peristeri është ndër këngëtaret më të mira jo vetëm të muzikës live, por edhe performancat e saj godasin gjithmonë te publiku.

Përpara se Anxhela të rikthehej në Shqipëri, ka kënduar për shumë kohë në Greqi dhe për këtë eksperiencë ka folur në emisionin “Trokit”, ku dhe rrëfeu disa momente interesante.

“Jam rrëzuar dy herë në skenë në Greqi. Duke kënduar rashë dhe mu hap fustani komplet me pamje nga orkestra. Një herë po zbrisja shkallët për të dalë në skenë dhe rashë me të pasme. Dola me rrëshkitje në skenë”, tregoi Anxhela.

1-2.png-640-0-5be475cb9a7c3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042582035064697
array(1) { ["section"]=> string(86) "anxhela-peristeri-tregon-momentin-e-sikletshem-rashe-me-te-pasme-mu-hap-fustani-140798" }