Anxhelina Hadërgjonaj nuk është në lidhje, bien dyshimet për një rikthim me Fatmir Hysenbelliun

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:29 22-10-2016 Anxhelina Hadërgjonaj nuk është në lidhje, bien dyshimet për një rikthim me Fatmir Hysenbelliun

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj nuk është në një lidhje, ajo vazhdon jetën në SHBA shumë e fokusuar te projektet e saj.

Ka qenë e ëma, Albëria, që ka konfirmuar se vajza e saj nuk është aktualisht në një lidhje.

“Jo, Axhelina nuk është në asnjë lidhje, është fokusuar vetëm te muzika dhe projektet e saja”, ka thënë Albërie Hadërgjonaj në “Xing me Ermalin”.

Më herët u hodhën dyshime se Anxhelina ishte rikthyer me Fatmir Hysenbelliun, djalin e biznesmenit Irfan Hysenbelliut, për shkak të një foto së bashku që ata kishin publikuar në rrjetet sociale.

Lexo edhe: (Zh)veshja e guximshme e Albërie Hadërgjonajt te emisioni i Ermalit, i lë pak vënd imagjinatës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025044918060303
array(1) { ["section"]=> string(100) "anxhelina-hadergjonaj-nuk-eshte-ne-lidhje-bien-dyshimet-per-nje-rikthim-me-fatmir-hysenbelliun-57090" }