Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet me Fatmir Hysenbelliun, kjo foto e konfirmon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:30 20-08-2016 Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet me Fatmir Hysenbelliun, kjo foto e konfirmon

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu kanë qenë dhe do vazhdojnë të jenë një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar.

Pak muaj më parë u shkruajt për një ndarje të çiftit, të cilët ndaluan së postuari foto me njëri-tjetrin, madje ndarjen e konfirmoi edhe mamaja e Anxhelinës, Albërie Hadërgjonaj.

Por nuk ka zgjatur shumë dhe ata i kanë dhënë një tjetër mundësi njëri-tjetrit. Këngëtarja bukuroshe ka publikuar një foto me djalin e biznesmenit në rrjetet sociale, duke konfirmuar se lidhja është rikthyer sërish. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053278207778931
array(1) { ["section"]=> string(81) "anxhelina-hadergjonaj-rikthehet-me-fatmir-hysenbelliun-kjo-foto-e-konfirmon-50328" }