Apartamenti 2XL largohet nga Vizion Plus, del e vërteta, ja në cilin kanal zhvendosen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 02-06-2018 Apartamenti 2XL largohet nga Vizion Plus, del e vërteta, ja në cilin kanal zhvendosen

Pak ditë më parë në media vërshoi lajmi se Turjan Hyska do të braktisë Vizon Plus dhe madje do të marrë me vete edhe emisionin e tij “Apartamenti 2XL”, bashkë me trupën e aktorëve.

Mirëpo këto lajmë u mohuan nga Turi, por sipas “Anabel.al” thuhet se gjithçka është e vërtetë. Trupa e aktorëve bashkë me Turin do të zhvendosen në Klan Plus, madje është realziuar edhe mbledhja e parë e stafit.

Dyshimet lidhur me këtë lëvizje i rriti më shumë edhe një foto e publikuar nga aktori Juljan Deda, i cili u shfaq bashkë me Turin dhe shkruante “bisedimet drejt fundit”.  

-640-0-5b124b1850d42.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U nda nga burri, shkodrania e futbollistit të famshëm del lakuriq në plazh (FOTO)
Largimi pas 14 vitesh, reagon për herë të parë Turjan Hyska dhe konfirmon gjithçka: U rrita me Vizion Plus... E pamundur të ikësh pa inate (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.020278215408325
array(1) { ["section"]=> string(90) "apartamenti-2xl-largohet-nga-vizion-plus-del-e-verteta-ja-ne-cilin-kanal-zhvendosen-122961" }