Apeli rrëzon Adriatik Llallën

Publikuar tek: politike, më 15:45 09-08-2018 Apeli rrëzon Adriatik Llallën Adriatik Llalla

Apeli i Krimeve të Rënda rrëzon ankimimin e Llallës.

Ish-kryeprokurori depozitoi ankimimin ditën e sotme, nëpërmjet avokatit të tij Sokol Hazizaj.

Kujtojmë që Llallës i sekuestruan mijëra m2 tokë bujqësore dhe truall për shkak të hetimeve që janë duke u kryer në lidhje me akuzat që rëndojnë mbi të, pastrim parash dhe mosdeklarim të pasurisë.

Sakaq, prej 5 ditësh qëndron në Shqipëri, pasi fillimisht u zhvendos jashtë vendit.

E trishtë, ja cfarë ka bërë ushtarakur

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Mbyllen çdo ditë 45 biznese’, Ahmetaj përgjigjet me SHIFRA: Dua t’jua kujtoj korbave të dëshpëruar
Princi Leka: Kosova dhe Shqipëria duhet të bashkohen nën një monarki »
Article Logic
Execution time: 0.020503044128418
array(1) { ["section"]=> string(36) "apeli-rrezon-adriatik-llallen-130622" }