Apeli rrëzon Adriatik Llallën

Publikuar tek: barometri, më 08:32 10-08-2018 Apeli rrëzon Adriatik Llallën Adriatik Llalla

Apeli i Krimeve të Rënda rrëzon ankimimin e Llallës.

Ish-kryeprokurori depozitoi ankimimin ditën e sotme, nëpërmjet avokatit të tij Sokol Hazizaj.

Kujtojmë që Llallës i sekuestruan mijëra m2 tokë bujqësore dhe truall për shkak të hetimeve që janë duke u kryer në lidhje me akuzat që rëndojnë mbi të, pastrim parash dhe mosdeklarim të pasurisë.

Sakaq, prej 5 ditësh qëndron në Shqipëri, pasi fillimisht u zhvendos jashtë vendit.

E trishtë, ja cfarë ka bërë ushtarakur

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028223991394043
array(1) { ["section"]=> string(36) "apeli-rrezon-adriatik-llallen-130665" }