Aplikimet për Big Brother 9, ja kur zhvillohen audicionet në Shkodër, Vlorë, Prishtinë dhe Shkup

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 09-12-2016 Aplikimet për Big Brother 9, ja kur zhvillohen audicionet në Shkodër, Vlorë, Prishtinë dhe Shkup

Big Brother Albania 9 ka hapur audicionet për banorët e rinj që do të hyjnë në shtëpinë më të vazhguar.

Pasi janë njoftuar audicionet që do zhvillohen në Tiranë në datat 6, 7 dhe 8 janar, janë bërë të ditura edhe datat për qytetet e Shkodrës, Vlorës, Prishtinës dhe Shkupit.

Big Brother do të shkojë për të bërë audicione në:

Shkodër     14, 15 Janar

Vlorë          21, 22 Janar

Prishtinë    28, 29 Janar

Shkup         4, 5 Shkurt

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019543170928955
array(1) { ["section"]=> string(99) "aplikimet-per-big-brother-9-ja-kur-zhvillohen-audicionet-ne-shkoder-vlore-prishtine-dhe-shkup-62161" }