Arbana i vë “zjarrin” dasmës, kërcen me muzikë popullore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:30 31-07-2016 Arbana i vë “zjarrin” dasmës, kërcen me muzikë popullore

Arbana Osmani ka qenë e pranishme në një dasmë të zhvilluar në Fier. Ajo ka kërcyer me muzikë popullore duke u bërë palë me dasmorët.

Arbana duket tepër e lumtur teksa shijon ambjentin dhe tingujt e muzikës.

Moderatorja është shumë e dashur për publikun, pikërisht për thjeshtësinë dhe popullaritetin e saj. 

 

Opa ? @lila_cela_ #duatetebejtelumtur

A video posted by Arbana Osmani (@arbanao) on Jul 31, 2016 at 8:29am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018269062042236
array(1) { ["section"]=> string(59) "arbana-i-ve-zjarrin-dasmes-kercen-me-muzike-popullore-48289" }